Naujienos

Zen Meistrės Dae Kwan Sunim laiškas

Kategorija: Bendroji informacija
Įrašė: Alvydas


Dalijamės Myong Hae Sunim Mokytojos, Zen Meistrės Dae Kwan Sunim laišku. Štai vertimas:

Kur yra Myong Hae Sunim dabar?

Pasaulinė Sangha buvo sukrėsta kai mes išgirdome, kad Myong Hae Sunim žuvo autokatastrofoje.

Kalbėjau su jos mama ir išgirdau, kad ji keliavo namo po atsiskyrimų Lietuvoje. Ji turėjo prisijungti prie mūsų internetu Lotoso Žibintų Pabaigimo Ceremonijai bet taip ir nepasirodė.
Vėliau tą popietę gavau žinutę apie jos mirtį ir praleidau telefono skambutį. Pasakiau apie tai vienuolėms, bet jos sakė, kad netiki, nes tiek melagingų naujienų ir skambučių šiais laikais.
Po kelių sekundžių vėl suskambo telefonas ir vienas iš studentų pasakė naujieną. Kai išgirdau naujieną, viduje buvau labai rami. Padėkojau studentui už pranešimą ir pasakiau, kad pradėsime Myong Hae Sunim skirtas giesmes nedelsiant.
Tuo pat metu pranešiau naujieną visiems ir visus pakviečiau kartu giedoti, dedikuojant giesmes jai.

Mano studentai taip pat buvo susirūpinę dėl manęs. Ar aš būsiu labai liūdna praradus savo puikią mokinę ir mokytoją mūsų Sanghoje? Iš tiesų tai didžiulė netektis mokyklai. Bet ar jūs suprantate kad Myong Hae Sunim duoda mums ir visam pasauliui pačią geriausią Dharmos pamoką. Laikinumo akivaizdoje visi lygūs. Niekas negali išvengti laikinumo, net pats Buda.

Jei paklausite kaip aš jaučiuosi, tai Myong Hae Sunim mūsų nepaliko. Ji dabar pilnai ir giliai pasiekia laisvės nuo gyvenimo ir mirties džiaugsmą. Ji skyrė savo gyvenimą stipriausiam pažadinančiam mokymui, kuris liks su mumis. Laikas mūsų nelauks, tad neeikvokite savo laiko ir energijos menkaverčiams reikalams. Nenaudokite energijos daugybei dalykų, kurie kyla iš troškimų, pykčio ir neišmanymo. Net jei juos gausite, negalėsite jų išlaikyti.

Kur yra Myong Hae Sunim dabar?
Gak Su šventykloje dangus yra mėlynas.
Balti debesys plaukia.
Paukščiai čiulba čir čir.
Upelis čiurlena.

Zen Meistrė Dae Kwan
2020 rugpjūčio 4.Next page: Parama