Categories: Bendroji informacija
      Date: Geg  2, 2024
     Title: 2024 Vasaros atsiskyrimas birželio 16-23 Čiobiškyje, Zen Miško sodyboje

 Šių metų VASAROS ATSISKYRIMAS vyks birželio 16-23 Čiobiškyje Zen Miško sodyboje. Atsiskyrimą ves Zen Meistras Joeng Hye (Andrzej Piotrowski).

Summer Retreat 2024 Zen Forest information in English

 

 


 

Mieli Bičiuliai,

Su džiaugsmu pranešame, kad šių metų VASAROS ATSISKYRIMAS vyks birželio 16-23 Čiobiškyje Zen Miško sodyboje. Atsiskyrimą ves Zen Meistras Joeng Hye (Andrzej Piotrowski).

Atsiskyrimo metu atliekamos nusilenkimų, giedojimo, sėdimos ir stovimos meditacijos, valgymo, darbo, vaikščiojimo, konganų pratybos.

Individualių pokalbių su Mokytoju metu galėsite klausti jums rūpimus klausimus.

Norintieji dalyvauti turėtų registruotis iš anksto pervedant avansu 100 ЕUR į sąskaitą:

Edita Uzaite

LT417189900545724738

Siaulių Bankas

Paskirtis: Zen 24

 

Po to prašome atsiųsti emailą ryskus1@gmail.com ir parašyti savo meditacijos patirtį, bei kurią dieną atvyksite, savo vardą pavardę ir kontaktinį telefoną.

 

Jei norėtumėte priimti priesakus, taip pat parašykite apie tai. Priesakų ceremonija vyks birželio 23 d, sekmadienį tuo atveju, jei bus pakankamai norinčiųjų

 

Pastaba: nedalyvaujant avansas grąžinamas tik radus kitą žmogų. Pasikeitus aplinkybėms, kuo anksčiau informuokit apie tai organizatorius.

Rekomenduojame dalyvauti visame atsiskyrime, tačiau galima prisijungti ir paskutinėms trims dienoms (birželio 20 - 23 dienomis).

Apgyvendinimas – kambariuose (po 2-4 asmenis) ir palapinėse.

 

Dalyvavimo mokesčiai (įskaičiuota nakvynė kambaryje su oro kondicionieriumi arba atskirame „Mokytojų namelyje“, bei palapinėse jei taip pageidautų dalyvis. Vegetariškas maitinimas 3 kartus per dieną, asmeniniai pokalbiai su Mokytoju):

ne Kwan Um Zen mokyklos nariai/nariai mokantys nario mokestį/Dharmos mokytojai

Visas atsiskyrimas:   300/230/210 EUR

Paskutinės 3 dienos: 220/170/150 EUR

Dėl riboto vietų skaičiaus, apgyvendinimo pirmenybė teikiama anksčiau užsiregistravusiems nariams ir nariams pasirinkusiems visą savaitę. Nelikus vietų, apgyvendinimas galimas tik savose palapinėse arba – jei kas turit - kemperiuose.

Jei stinga lėšų, tačiau pageidautumėte dalyvauti, - kreipkitės į Liną dėl galimybės mokestį sumažinti ir/ar pakeisti kokiu nors darbu.

 

Įėjimai į atsiskyrimą galimi:

Birželio 16 d. sekmadienį 17 val. (visai savaitei) - pasiruošime atsiskyrimo vietą ir pradėsime pratybas 18.30.

Birželio 20 d. ketvirtadienį iki 18 val. (paskutinėms 3 dienoms).

Jokiu kitu laiku įeiti į atsiskyrimą nėra galimybės.

 

Atsiskyrimas baigsis birželio 23, sekmadienį ryte bendru atsiskyrimo vietos tvarkymu. Išvykstame tik visi kartu, kai pilnai sutvarkyta. Jei yra kokių nors labai svarių priežasčių, dėl kurių negalėsite šios taisyklės laikytis, prašome pranešti iš anksto ir suderinti būdą, kaip kitaip prisidėti prie bendro veikimo.

 

Atsiskyrimo vietą lengva rasti suvedus į navigaciją Zen Miskas.

Adresas Čiobiškis, Neries 19.

 

Kilus bet kokiems klausimams kreipkitės į koordinatorių.

Liną Ryškų 8610 19111 ryskus1@gmail.com