Categories: Atsiskyrimai
      Date: Lap 20, 2023
     Title: Atsiskyrimas Zen miške 2024.01.11-14 su Zen meistre Hyon Ja

  Kviečiame dalyvauti vienuolyno tradicijomis paremtame korėjietiškos Kwan Um Zen mokyklos atsiskyrime.

 

Tris paras medituosime, vaikščiosime, valgysime – visa tai vienu kvėpavimu, vedami patyrusios ir mėgstančios diegti naujoves praktikoje Zen Meistrės Hyon Ja. Taip pat vyks konganų sesijos – tradiciniai Zen Mokytojo pokalbiai su mokiniu, kuomet užduodami paradoksalūs klausimai į kuriuos atsakymas ateina ne iš mums įprasto mąstymo, o tos akimirkos patyrimo. Konganų sesijos ypatingos savo netikėtumais ir mums neįprastu požiūriu į atsakymus – teisingas atsakymas nėra tikslas – tikslas išlaikyti „nežinau“ būseną – nuolatinį kaitos, nepastovumo pojūtį; stengtis pasiekti būseną iki mąstymo. Tradiciškai mums suprantamo „vieno teisingo“ atsakymo čia nėra.

 

Dalinsimės naujienomis iš praėjusios pasaulinės Kwan Um Zen mokyklos konferencijos „Visas pasaulis -viena gėlė“, kalbėsimės apie naujoves ir iššūkius meditacijos praktikoje.

 

Turėsime galimybę išgyventi tris vienuolyno dienotvarke paremtas meditacijos dienas. Anksti kelsimės, darysime nusilenkimus, giedosime ir medituosime. Tai gili ir išmintinga tradicija leidžianti mums išsivaduoti iš nuolatos mus spaudžiančio ir verčiančio kentėti perteklinio mąstymo pančių. Iškvepi, įkvepi. Tik tiek. Ir kai tai darai kelias paras nuo ryto iki vakaro, drauge su bendraminčiais, išankstinės nuostatos, prisirišimai, įpročiai, baimės, troškimai ir kiti proto kliuviniai sumažėja. Po šio atsiskyrimo turėsime pakankamai patirties tęsti praktiką Zen centruose ar savarankiškai. Detali dienotvarkė bus pateikta mėnesis iki atsiskyrimo.

 

Turėti laisvą aprangą, patogią vaikščiojimui lauke avalynę, įsispiriamą avalynę jūsų patogumui.

 

Daugiau apie mokytoją: https://www.kwanumeurope.org/2020/09/30/new-zen-master-hyon-ja/

 Detaliau apie vietą FB ZEN FOREST ir www.zenmiskas.lt

 

Atsiskyrimas prasideda ketvirtadienį sausio 11d. 18val ir baigiasi sekmadienį sausio 14d.14 val. Taip pat galima dalyvauti ir nuo penktadienio, sausio12 d. 18 val.

Dalyvavimo mokestis nuo dienų skaičiaus nesikeičia.

 

Registracija ir klausimai del atsiskyrimo - ryskus1@gmail.com . Laiške parašykite vardą pavardę, telefoną ir ar turite meditavmo patirtį. Jei esate dalyvavę atsiskyrime, parašykite taip pat.

Mokestis 200 Eune Kwan Um Zen mokyklos nariams; 140 Eurų – nariams mokantiems nario mokestį.

Registruojama pervedus 100 Eu avansą ir pranešus vardą pavardę ryskus1@gmail.com

LT417189900545724738 SIAULIU BANKAS

ЕDITA UZAITE

Mokėjimo paskirtis – Zen ziema