Categories: Bendroji informacija
      Date: Geg 15, 2023
     Title: 2023 Vasaros atsiskyrimas birželio 18-25 Čiobiškyje, Zen Miško sodyboje

Šių metų VASAROS ATSISKYRIMAS vyks birželio 18-25 Čiobiškyje Zen Miško sodyboje. Atsiskyrimą ves Zen Meistras Joeng Hye (Andrzej Piotrowski).

Information in English about Summer retreat 2023

 


 

Atsiskyrimo metu atliekamos nusilenkimų, giedojimo, sėdimos ir stovimos meditacijos, valgymo, darbo, vaikščiojimo, konganų pratybos.

Individualių pokalbių su Mokytoju metu galėsite klausti jums rūpimus klausimus.

Norintieji dalyvauti turėtų registruotis iš anksto pervedant avansu 100 ЕUR į sąskaitą:

Edita Uzaite

LT417189900545724738

Siaulių Bankas

Paskirtis: Zen 23

 

Po to prašome atsiųsti emailą ryskus1@gmail.com ir parašyti savo meditacijos patirtį, bei kurią dieną atvyksite, savo vardą pavardę ir kontaktinį telefoną.

Atsiskyrimo pabaigoje numatoma Priesakų ceremonija. Jei norėtumėte priimti priesakus (5 arba 10), nurodykite tai registruodamiesi. 

 

Pastaba: nedalyvaujant avansas grąžinamas tik radus kitą žmogų. Pasikeitus aplinkybėms, kuo anksčiau informuokit apie tai organizatorius.

Rekomenduojame dalyvauti visame atsiskyrime, tačiau galima prisijungti ir paskutinėms trims dienoms (birželio 22 - 25 dienomis).

Apgyvendinimas – kambariuose (po 2-4 asmenis) ir palapinėse.

Dalyvavimo mokesčiai (įskaičiuota nakvynė kambaryje su oro kondicionieriumi arba atskirame „Mokytojų namelyje“, bei palapinėse jei taip pageidautų dalyvis. Vegetariškas maitinimas 3 kartus per dieną, asmeniniai pokalbiai su Mokytoju):

Dėl riboto vietų skaičiaus, apgyvendinimo pirmenybė teikiama anksčiau užsiregistravusiems nariams ir nariams pasirinkusiems visą savaitę. Nelikus vietų, apgyvendinimas galimas tik savose palapinėse arba – jei kas turit - kemperiuose.

Registruojantis po birželio 5 dienos plius 40 Eur.

Jei stinga lėšų, tačiau pageidautumėte dalyvauti, - kreipkitės į Liną dėl galimybės mokestį sumažinti ir/ar pakeisti kokiu nors darbu.

 

Įėjimai į atsiskyrimą galimi:

Birželio 18 d. sekmadienį 17 val. (visai savaitei) - pasiruošime atsiskyrimo vietą ir pradėsime pratybas 18.30.

Birželio 22 d. ketvirtadienį iki 18 val. (paskutinėms 3 dienoms).

Jokiu kitu laiku įeiti į atsiskyrimą nėra galimybės.

 

Atsiskyrimas baigsis birželio 25, sekmadienį ryte bendru atsiskyrimo vietos tvarkymu. Išvykstame tik visi kartu, kai pilnai sutvarkyta. Jei yra kokių nors labai svarių priežasčių, dėl kurių negalėsite šios taisyklės laikytis, prašome pranešti iš anksto ir suderinti būdą, kaip kitaip prisidėti prie bendro veikimo.

 

Atsiskyrimo vietą lengva rasti suvedus į navigaciją Zen Miskas.

Adresas Čiobiškis, Neries 19.

 

Kilus bet kokiems klausimams kreipkitės į koordinatorių.

Liną Ryškų 8610 19111 ryskus1@gmail.com