Categories: Bendroji informacija
      Date: Vas  1, 2023
     Title: Atsiskyrimas Zen miške 2023.03.30-04.02 su Zen meistre Hyon JaDžiugu pranešti apie atidėtą atsiskyrimą su Zen Meistre Hyon Ja ( Alma Potter) Zen Miške 2023 03 30 – 04 02

Daugiau apie mokytoją: https://www.kwanumeurope.org/2020/09/30/new-zen-master-hyon-ja/

Kviečiame dalyvauti korėjietiško vienuolyno tradicijomis paremtame Kwan Um Zen mokyklos atsiskyrime.

Tris paras medituosime, vaikščiosime, valgysime – visa tai vienu kvėpavimu, vedami patyrusios Zen Meistrės Hyon Ja. Taip pat vyks konganų sesijos – tradiciniai Zen mokinio pokalbiai su Meistru, kuomet užduodami paradoksalūs klausimai į kuriuos atsakymas ateina ne iš mums įprasto mąstymo, o tos akimirkos patyrimo. Konganų sesijos ypatingos savo netikėtumais ir mums neįprastu požiūriu į atsakymus – teisingas atsakymas nėra tikslas – tikslas išlaikyti „nežinau“ būseną – nuolatinį kaitos, nepastovumo pojūtį; stengtis pasiekti būseną iki mąstymo. 

Turėsime galimybę išgyventi tris vienuolyno dienotvarke paremtas meditacijos dienas. Anksti kelsimės, darysime nusilenkimus, giedosime ir medituosime. Tai gili ir išmintinga tradicija leidžianti mums išsivaduoti iš nuolatos mus spaudžiančio ir verčiančio kentėti perteklinio mąstymo pančių. Iškvepi, įkvepi. Tik tiek. Ir kai tai darai kelias paras nuo ryto iki vakaro, drauge su bendraminčiais, išankstinės nuostatos, prisirišimai, įpročiai, baimės, troškimai ir kiti proto kliuviniaipasitraukia. Po šio atsiskyrimo turėsime pakankamai patirties tęsti praktiką Zen centruose ar savarankiškai. Detali dienotvarkė bus pateikta likus mėnesiui iki atsiskyrimo.

Atsiskyrimas prasideda ketvirtadienį kovo 30d. 18val ir baigiasi sekmadienį, balandžio 2d. 14-16 val. Taip pat galima dalyvauti ir nuo penktadienio, kovo 31d. 18 val.

Dalyvavimo mokestis nuo dienų skaičiaus nesikeičia.

Detaliau apie vietą FB ZEN MIŠKAS

Klausimai del atsiskyrimo - ryskus1@gmail.com . Padarę pavedimą laiške parašykite vardą pavardę, telefoną ir ar turite meditavmo ar dalyvavimo kitose praktikose patirtį. Jei esate dalyvavę atsiskyrime, parašykite taip pat.

Mokestis 170 EUR ne Kwan Um mokyklos nariams; 120 EUR – nariams mokantiems mokestį.

Registruojama pervedus 100 Eu avansą.

EDITA UZAITE

LT417189900545724738

SIAULIU BANKAS

Paskirtis – Zen