Naujienos

Atsiskyrimas Vilniaus Zen centre 2023 spalio 14-15

Kategorija: Atsiskyrimai
Įrašė: Alvydas

  Atsiskyrimą ves Zen Meistras Joeng Hye (Andrzej Piotrowski)


Meditacija ir lengva, ir sudėtinga. Nepraleiskite progos pasikalbėti apie tai su patyrusiu mokytoju.

 

Atsiskyrimas vyks Vilniaus Zen Centre, Mokyklos g. 21A. Prasidės spalio 14 d. šeštadienį 6.00 val. (atvykti reikėtų 5.45 val.) ir baigsis spalio 15 d. apie 13.00.

 

13.00 numatyta Zen Meistro Joeng Hye vieša Dharmos kalba, kurioje gali dalyvauti ne tik sėdėję atsiskyrime, bet ir visi, kas pageidauja.

 

Mes tokius atsiskyrimus rengiame nuo kokių 1992 - ųjų ir liudijame, jog visai nebūtina jiems ypatingai ruoštis. Nereikia nei mokytis medituoti su Headspace, nei skaityti perbrangintas knygas. Nedalyvavusius (-ias) jokiame atsiskyrime, prašytume atvykti spalio 14 d. tarp 8.45 ir 9.00. Skirsime laiko apmokymui ir atsakymams į klausimus.

 

Mokestis už dalyvavimą atsiskyrime: ne Mokyklos nariams - 80 EUR; Mokyklos nariams mokantiems nario mokestį - 60 EUR; Dharmos mokytojams ir kanditatams į Dharmos mokytojus, mokantiems nario mokestį, - 50 EUR.

 

Mes esame ne pelno siekianti organizacija ir surinktos lėšos naudojamos maistui pirkti, mokytojų kelionės išlaidoms kompensuoti. Jei norite dalyvauti atsiskyrime, bet stinga lėšų, - parašykite Ryčiui rytis@juozapavicius.com

 

Norintieji dalyvauti turėtų registruotis iš anksto užpildant anketą čia https://forms.gle/wDLLmYSUjuT7h13d6

 

Maloniai prašome pervesti avansu 20 ЕUR į sąskaitą: LT787300010122169376, TARPT. KWAN UM ZEN BUDISTINĖS MOKYKLOS VILNIAUS RELIGINĖ BENDRUOMENĖ. Paskirtis: Auka atsiskyrimui.

Pastaba: nedalyvaujant avansas negrąžinamas.

 

Prašome registruotis tik tvirtai apsisprendus dalyvauti atsiskyrime, o jei jau užsiregistravus, planai dėl nenumatytų aplinkybių keistųsi, -- kuo anksčiau informuokit apie tai organizatorius.

Registruotis atsiskyrimui prašome iki spalio 8 d. vakaro.

Esant dideliam dalyvių skaičiui registracija gali būti nutraukta anksčiau.

 

Jei norite ko nors dar pasiteirauti – rašykite Ryčiui rytis@juozapavicius.com.

 Next page: Parama