Naujienos

Atsiskyrimas Vilniaus Zen centre 2023 sausio 28-29

Kategorija: Atsiskyrimai
Įrašė: Alvydas

Atsiskyrimas  Vilniaus Zen Centre, Mokyklos g. 21A. prasidės sausio 28 d. šeštadienį 6.00  val. (atvykti reikėtų 5.45 val.) ir baigsis sausio 29 d. apie pietus. Po atsiskyrimo numatoma dharmos kalba.

Atsiskyrimą ves  Dharmos meistras Igor Pininski (Lenkija)

 

 

 


Mokestis už dalyvavimą atsiskyrime: ne Mokyklos nariams - 80 EUR; Mokyklos nariams mokantiems nario mokestį - 60 EUR; Dharmos mokytojams ir kanditatams į Dharmos mokytojus, mokantiems nario mokestį - 50 EUR. Mes esame ne pelno siekianti organizacija ir surinktos lėšos naudojamos maistui pirkti, mokytojų kelionės išlaidoms kompensuoti.  Jei norite dalyvauti atsiskyrime, bet stinga lėšų, - parašykite Liucijai lucetame@gmail.com.

Norintieji dalyvauti turėtų registruotis iš anksto užpildant anketą  2023 m. sausio mėnesio zen atsiskyrimas ir pervedant avansu 20 ЕUR į sąskaitą: LT787300010122169376, TARPT. KWAN UM ZEN BUDISTINĖS MOKYKLOS VILNIAUS RELIGINĖ BENDRUOMENĖ. Paskirtis: Auka atsiskyrimui. Pastaba: nedalyvaujant avansas negrąžinamas. Prašome registruotis tik tvirtai apsisprendus dalyvauti atsiskyrime, o jei jau užsiregistravus, planai dėl nenumatytų aplinkybių keistųsi, -- kuo anksčiau informuokit apie tai organizatorius.

Registruotis atsiskyrimui prašome iki sausio 26 dienos vakaro. Esant dideliam dalyvių skaičiui registracija gali būti nutraukta anksčiau.

Jei norite ko nors dar pasiteirauti – rašykite Liucijai lucetame@gmail.comNext page: Parama