Naujienos

Vasaros atsiskyrimas birželio 19-26 Čiobiškyje, Zen Miško sodyboje

Kategorija: Atsiskyrimai
Įrašė: Vaidotas


Mieli Bičiuliai,

Su džiaugsmu pranešame, kad šių metų VASAROS ATSISKYRIMAS vyks birželio 19-26 Čiobiškyje Zen Miško sodyboje. Atsiskyrimą ves Zen Meistras Joeng Hye (Andrzej Piotrowski).
Atsiskyrimo metu atliekamos nusilenkimų, giedojimo, sėdimos ir stovimos meditacijos, valgymo, darbo, vaikščiojimo, konganų pratybos.
Individualių pokalbių su Mokytoju metu galėsite klausti jums rūpimus klausimus. Atiskyrime laikysimės tarptautinės Kwan Um Zen Mokyklos atsiskyrimų taisyklių (prisegamos), - jei nemokate angliškai, galėsite jas išgirsti lietuviškai prieš pat atsiskyrimą.
Norintieji dalyvauti turėtų registruotis iš anksto užpildant anketą ir pervedant avansu 80 Еur į sąskaitą: LT787300010122169376, TARPT. KWAN UM ZEN BUDISTINĖS MOKYKLOS VILNIAUS RELIGINĖ BENDRUOMENĖ. Pastaba: nedalyvaujant avansas negrąžinamas. Prašome registruotis tik tvirtai apsisprendus dalyvauti atsiskyrime, o jei jau užsiregistravus, planai dėl nenumatytų aplinkybių keistųsi, -- kuo anksčiau informuokit apie tai organizatorius.
Rekomenduojame dalyvauti visame atsiskyrime, tačiau galima prisijungti ir paskutinėms trims dienoms (birželio 23 - 26 dienomis).
Apgyvendinimas – kambariuose (po 2-4 asmenis) ir palapinėse.
Dalyvavimo mokesčiai (įskaičiuota nakvynė kambaryje su oro kondicionieriumi arba atskirame „Mokytojų namelyje“ be kondicionieriaus, bei palapinėje jei taip pageidautų dalyvis. Vegetariškas maitinimas 3 kartus per dieną, asmeniniai pokalbiai su Mokytoju):
  • Visas atsiskyrimas: 220 Eur Kwan Um mokyklos nariams mokantiems nario mokestį ir 260 Eur ne nariams (jungiantis nuotoliniu būdu per Zoom – 120 Eur).
  • Paskutinės 3 dienos: 150 Eur (jungiantis nuotoliniu būdu per Zoom – 90 Eur). Nuotoliniu būdu gali dalyvauti asmenys, kurie yra JAU dalyvavę kelių dienų Kwan Um Zen Mokyklos atsiskyrime su Mokytoju (-a). Nuorodą gaus visi užsiregistravusieji.

Dėl riboto vietų skaičiaus, apgyvendinimo pirmenybė teikiama anksčiau užsiregistravusiems nariams. Nelikus vietų, apgyvendinimas galimas tik palapinėse.

Pageidaujant nakvoti kambaryje dviese, papildomas mokestis 10 Eur dalyviui už kiekvieną naktį (galimybė priklausys nuo dalyvių skaičiaus).
Pageidaujant turėti nakvynei atskirą kambarį vienam žmogui, papildomas mokestis 35 Eur naktčiai (galimybė priklausys nuo dalyvių skaičiaus).
Registruojantis po birželio 5 dienos plius 40 Eur.
Jei stinga lėšų, tačiau pageidautumėte dalyvauti, - kreipkitės į Rytį dėl galimybės mokestį sumažinti ir/ar pakeisti kokiu nors darbu.
 
Įėjimai į atsiskyrimą galimi:
Birželio 19 d. sekmadienį 17 val. (visai savaitei) - pasiruošime atsiskyrimo vietą ir pradėsime pratybas 19.30.
Birželio 23 d. ketvirtadienį iki 18 val. (paskutinėms 3 dienoms).
Jokiu kitu laiku įeiti į atsiskyrimą nėra galimybės.
 
Atsiskyrimas baigsis birželio 26, sekmadienį ryte bendru atsiskyrimo vietos tvarkymu. Išvykstame tik visi kartu, kai pilnai sutvarkyta. Jei yra kokių nors labai svarių priežasčių, dėl kurių negalėsite šios taisyklės laikytis, prašome pranešti iš anksto ir suderinti būdą, kaip kitaip prisidėti prie bendro veikimo.
 
Atsiskyrimo vietą lengva rasti suvedus į navigaciją Zen Miskas.
Adresas Čiobiškis, Neries 19.
 
Kilus bet kokiems klausimams kreipkitės į koordinatorių Rytį tel.:
+370 686 57249, rytis@juozapavicius.com arba
Liną Ryškų 8610 19111 ryskus1@gmail.com

 Next page: Parama