Naujienos

Vasaros atsiskyrimas 2021 (Summer retreat 2021)

Kategorija: Bendroji informacija
Įrašė: Alvydas

Information in English

Su džiaugsmu pranešame, kad šių metų VASAROS ATSISKYRIMAS vyks liepos 24 – 31 dienomis Čiobiškyje Zen Miško sodyboje.  

Adresas: ZEN MIŠKAS; ČIOBIŠKIS; NERIES 19

https://maps.app.goo.gl/uXrZH2BoqEYgsn4x9 

 

Atsiskyrimą ves Zen Meistras Joeng Hye (Andrzej Piotrowski).


Atsiskyrimo metu atliekamos nusilenkimų, giedojimo, sėdimos ir stovimos meditacijos, valgymo, darbo, vaikščiojimo, konganų pratybos.

Individualių pokalbių su Mokytoju metu galėsite klausti jums rūpimus klausimus. Atiskyrime laikysimės tarptautinės Kwan Um Zen Mokyklos atsiskyrimų taisyklių, - jei nemokate angliškai, galėsite jas išgirsti lietuviškai prieš pat atsiskyrimą.

 

 

Norintieji dalyvauti turėtų registruotis iš anksto  (iki liepos 22 dienos, ketvirtadienio vakaro) užpildant anketą: https://forms.gle/DdFQAR5NSCwnhbTe7

ir pervedant avansu 20 EUR į sąskaitą: LT787300010122169376, Tarpt. Kwan Um Zen Budistinės Mokyklos Vilniaus Religinė bendruomenė.

 

Prašome registruotis tik tvirtai apsisprendus dalyvauti atsiskyrime. O jei jau užsiregistravus, planai dėl nenumatytų aplinkybių keistųsi, tai kuo anksčiau informuokit apie tai organizatorius.

 

 

Pandemijos kontrolei užtikrinti atsiskyrimo dalyviai privalo pateikti GALIMYBIŲ PASĄ ar COVID-19 testą, darytą ne seniau nei 24 val. iki įėjimo į atsiskyrimą laiko.

 

 

Rekomenduojame dalyvauti visame atsiskyrime, tačiau  galima prisijungti ir paskutinėms trims dienoms (liepos 28 - 31 dienomis).

Apgyvendinimas – kambariuose ( po 1-3 asmenis) ir palapinėse.

 

 

Atsiskyrime galima dalyvauti ir nuotoliniu būdu, jungiantis per Zoom. Nuotoliniu būdu gali dalyvauti asmenys, kurie yra JAU dalyvavę kelių dienų Kwan Um Zen Mokyklos atsiskyrime su Mokytoju (-a). Nuorodą gaus visi užsiregistravusieji.

 

 

 

Dalyvavimo mokesčiai (įskaičiuota nakvynė 3-viečiame kambaryje su oro kondicionieriumi arba palapinėje jei taip pageidautų dalyvis, vegetariškas maitinimas 3 kartus per dieną, asmeniniai pokalbiai su Mokytoju):

 

Visas atsiskyrimas: 160 EUR  (jungiantis nuotoliniu būdu per Zoom – 80 EUR).

 

Paskutinės 3 dienos: 120 EUR (jungiantis nuotoliniu būdu per Zoom – 60 EUR).

 

Pageidaujant nakvoti kambaryje dviese, papildomas mokestis kiekvienam dalyviui 10 EUR už kiekvieną naktį.

 

Pageidaujant turėti nakvynei atskirą kambarį vienam žmogui, papildomas mokestis 35 EUR už kiekvieną naktį.

 

Registruojantis po liepos 22 dienos- papildomai 20 EUR.

 

Jei stinga lėšų bet yra turite didelį noras praktikuoti, - kreipkitės į Ryti dėl galimybės mokestį sumažinti ir/ar pakeisti kokiu nors darbu (kontaktai žemiau).

 

 

Įėjimai į atsiskyrimą galimi:

Liepos 24 d. šeštadienį  14 val  (visai savaitei) - pasiruošime atsiskyrimo vietą ir pradėsime pratybas 18.30.

Liepos 28 d. trečiadienį iki 18 val. (paskutinėms 3 dienoms).

Jokiu kitu laiku įeiti į atsiskyrimą nėra galimybės.

 

 

Atsiskyrimas baigsis liepos 31 d. šeštadienį ryte bendru atsiskyrimo vietos tvarkymu. Išvykstame tik VISI KARTU, kai  pilnai sutvarkyta! Jei yra kokių nors labai svarių priežasčių, dėl kurių negalėsite šios taisyklės laikytis, prašome pranešti iš anksto ir suderinti būdą, kaip kitaip prisidėti prie bendro veikimo.

 

 

Kilus bet kokiems klausimams kreipkitės į koordinatorių Rytį tel.: +370 686 57249, rytis@juozapavicius.comNext page: Parama